Rośnie zespół Solar Hill – witamy na pokładzie Szefa Sprzedaży

Z początkiem października do naszego Zespołu dołączył Bartłomiej Smoliński. Menedżer z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży, a przede wszystkim wyjątkowy lider. Bartek niemal 20 lat swojej kariery budował ekspertyzę w szeroko pojętej branży agro. Dla Solar Hill to kolejny krok w starannie zaprojektowanej, długoterminowej ścieżce rozwoju. Znajomość rynku, niespotykana i prawdziwa troska o klienta wraz z wielką determinacją do rozwoju to kompetencyjna mieszanka, która idealnie wpisuje się w model działania spółki.

Bartek objął stanowisko Dyrektora Sprzedaży. Będzie również odpowiadał za strategiczny rozwój biznesu w sektorach agro oraz MiŚP. Na początku współpracy zajmie się także nadzorem nad wdrożeniami do klientów indywidualnych w obszarach instalacji fotowoltaicznych oraz przydomowych magazynów energii.

Z wielką radością dołączyłem do zespołu Solar Hill, spółki której profesjonalizm oraz koncentracja na potrzebach klienta idealnie korespondują z moim podejściem do pracy. Wspaniale będzie połączyć lata doświadczeń w sprzedaży do sektora agro z przyszłościowym rynkiem odnawialnych źródeł energii. Idealnie łączą się kompetencje sprzedażowe z przynoszącą wymierne korzyści technologią. Całość wpisuje się w tak ważną dzisiaj troskę o naszą planetę – dom dla kolejnych pokoleń. Działajmy zatem i do zobaczenia u Państwa

– Bartłomiej Smoliński