Organiczne nawozy i dodatki żywieniowe na bazie skorupek jaj kurzych

  • nawozy wapniowe o zawartości min. 93% CaCO3
  • wysoko przyswajalny wapń organiczny wzbogacony o białka i siarczan chondroityny
  • błona jaja kurzego zawierająca m.in. liczne proteiny, kolagen, kwas hialuronowy
  • ekologiczna pokrzywa w postaci mączki i suszu
Hero Slajd

EKOLOGICZNE I ZRÓWNOWAŻONE ROLNICTWO

Rozszerzamy ofertę dla zrównoważonego rolnictwa

W Solar Hill od samego początku działalności postawiliśmy na dostarczanie rozwiązań wspierających bycie EKO. Eko w rozumieniu troski o nasze środowisko i ekologicznej odpowiedzialności biznesu. Pierwszym krokiem były rozwiązania z zakresu fotowoltaiki. Dzięki naszemu zaangażowaniu oraz najwyższej jakości świadczonych usług, zdobyliśmy zaufanie wielu przedsiębiorców, rolników, a także klientów indywidualnych. Nasze instalacje produkują zieloną energię na magazynach paszowych, sprzętowych, gruntach, a także budynkach mieszkalnych i usługowych.

Poza niższymi kosztami zużycia energii elektrycznej, nasi klienci istotnie zredukowali towarzyszącą ich procesom produkcyjnym i usługowym emisję CO2.

W 2022 roku rozszerzamy naszą ofertę o dystrybucję ekologicznych nawozów wapniowych oraz organicznych dodatków żywieniowych, uzyskiwanych ze skorupek i błon jaj kurzych.

Naturalne i organiczne nawozy oraz suplementy żywieniowe.

Solar Hill uzyskał status Autoryzowanego Dystrybutora AlvanaEko - producenta naturalnych, organicznych nawozów oraz suplementów dla ludzi i zwierząt uzyskiwanych ze skorupki jaja kurzego. Aktualna oferta to owoc ponad 20 lat badań i rozwoju technologii wykorzystania wszystkiego co najcenniejsze w skorupce jaja kurzego. Nie trzeba długo się zastanawiać, aby zrozumieć jak wielkie bogactwo naturalnych składników kryje w sobie skorupka, z której po ok 21 dniach wydostaje się żywy organizm.

W ramach współpracy objęliśmy zadania związane z obsługą szeroko pojętego rynku AGRO. W ofercie posiadamy najwyższej jakości, organiczne i w pełni naturalne:

  • nawozy wapniowe z przeznaczeniem dla: upraw rolnych, warzywnictwa, sadownictwa i ogrodnictwa (w tym trawniki);
  • wysoko przyswajalny wapń organiczny, w formie mączki przygotowanej do zastosowania w żywieniu zwierząt hodowlanych (trzoda, bydło mięsne i mleczne, konie, drób, ptactwo);
  • unikalny, w pełni organiczny kolagen oraz liczne, drogocenne proteiny w formie mączki z błony jaja kurzego z przeznaczeniem do żywienia zwierzą;
  • bogate w witaminy i minerały susz oraz mączki z ekologicznej pokrzywy.

Cechy

Wszystkie produkty spełniają najwyższe normy jakości i niezbędne pozwolenia, dzięki czemu są w pełni bezpieczne i wyjątkowo skuteczne. Uzyskiwane produkty posiadają status „Human grade”, a więc składników zdatnych do spożycia przez ludzi.

Przebadane i polecane m.in. przez: Instytut Medycyny Wsi w Lublinie, Państwowy Instytut Weterynaryjny, Instytut Ochrony Środowiska, Instytut Ogrodnictwa, Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa.

Ecology2

100% naturalne i organiczne, bez konserwantów i barwników

Chemistry

Bogactwo bezcennych składników dla zdrowego wzrostu

Warstwa X0020 1

Zrównoważony rozwój, w trosce o ziemię - nasz dom

Zapraszamy do kontaktu i współpracy hurtownie rolne, producentów rolnych, hodowców, sklepy z asortymentem rolnym i ogrodniczym.

Tel.: +48 664 486 601, +48 669 771 007