Firma

Rosnące ceny prądu oraz wizja nadchodzących podwyżek związanych z globalnym wyzwaniem wytwarzania energii to jedne z najważniejszych powodów, dla których przedsiębiorcy decydują się na inwestycje w OZE, a szczególnie w mało inwazyjne i dostępne instalacje fotowoltaiczne.

Nie bez znaczenia pozostają światowe trendy w zakresie ekologii oraz budowania zrównoważonych modeli działalności, w których biznes nie tylko czerpie i zarabia, ale również odwdzięcza się naturze za otrzymane możliwości.

Instalacja fotowoltaiczna w firmie to m.in.:

zamrożenie kosztów zużycia energii i uwolnienie się od strategii cenowej dystrybutora

obniżenie kosztów zużycia energii o część, którą uda się pozyskać z paneli fotowoltaicznych

aktywna postawa w obszarze ekologii, z korzyścią dla kwestii wizerunkowych (PR, CSR)

tarcza podatkowa (na instalację nałożony jest podatek VAT 23%, który podlega odpisowi zarówno przy zakupie za gotówkę, jak i w przypadku finansowania w formie np. leasingu na fotowoltaikę)

Nasi partnerzy w zakresie instalacji to najstarsze firmy OZE na polskim rynku, które rocznie montują nawet do kilku tysięcy instalacji fotowoltaicznych. Posiadają własne magazyny, rozwiązania największych producentów na świecie, odpowiednie ubezpieczenia OC działalności oraz rozbudowane działy serwisowe. Co kluczowe - mają wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Stanowią gwarancję bezpieczeństwa i spokojnej eksploatacji przez lata!

Jesteśmy Autoryzowanym Partnerem polskiego producenta ultra nowoczesnych modułów fotowoltaicznych, firmy Hanplast Energy, dzięki czemu nasi klienci mają rozwiązania ekstremalnie bezpieczne i sprawne, z gwarancją mocy nawet do 35 lat!