Lato w pełni, a my wdrażamy instalacje PV do domów oraz firm

Sprawdzona instalacja PV niezmiennie stanowi sensowne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby skutecznie obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej.

Kilka ostatnich deszczowych dni stało się okazją do pozbierania zdjęć z wybranych realizacji. Ekipy w terenie a kolejni klienci zwracają się do nas z prośbą o ekspertyzę w zakresie instalacji fotowoltaicznych. Niestety ceny prądu nie pozostawiają złudzeń – jest drogo i jak to mówią: „taniej nie będzie”. Sprawdzona instalacja PV niezmiennie stanowi sensowne rozwiązanie dla tych, którzy chcieliby skutecznie obniżyć koszty zużycia energii elektrycznej. Dla firm niższe rachunki za prąd to lepsza rentowność biznesu. Klienci indywidualni doceniają oszczędności w miesięcznych kosztach życia, które mogą przeznaczyć na inne cele.

Za nami montaże instalacji dachowych w budynkach jednorodzinnym o mocy 6,37 kWp oraz przedsiębiorstwa z branży tworzyw sztucznych o mocy 15,47 kWp. Oba systemy oparte na falownikach Afore oraz dodatkowych zabezpieczeniach od ProJoy. Zespół Solar Hill zajął się kompleksową obsługą projektu – od wizji lokalnej, przez przygotowanie oferty, zlecenie i nadzór montażu. Tradycyjnie służymy pomocą przy formalnościach związanych ze zgłoszeniami systemów, a w przypadku klientów indywidualnych pozyskania dopłat w ramach bieżącej edycji programu Mój Prąd.

Dziękujemy za zaufanie i życzmy wzorowych uzysków.

d