Pomagamy polskim gospodarstwom rolnym mądrze sięgnąć po wszystkie korzyści jakie zapewnia wysokiej jakości instalacja fotowoltaiczna.

DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO WARTO NAS POZNAĆ

Nie będziemy rozpisywać się o zaletach i możliwościach mądrze dobranej instalacji fotowoltaicznej. Rosnąca popularność systemów „PV" sprawia, że dostęp do rzetelnej wiedzy na ich temat staje się coraz bardziej powszechny i łatwy w pozyskaniu.

Zamiast tego napiszemy dlaczego warto wziąć nas pod uwagę jeśli pojawiła się choćby nieśmiała myśl o inwestycji we własną efektywność i niezależność energetyczną.

Zobacz Jak Pracujemy

Oto kilka powodów, za które cenią nas klienci:

Zarząd spółki to osoby związane zawodowo z polskim rynkiem „agro" (finansowanie,
sprzedaż maszyn, szkolenia branżowe dla producentów rolnych i hodowców).

Od ponad dekady zajmujemy się zawodowo budowaniem najwyższych standardów sprzedaży i obsługi klienta, dzięki czemu doskonale rozumiemy czym jest sprzedaż dopasowana do oczekiwań naszych klientów - szczególnie polskich producentów rolnych.

Posiadamy rozległe kontakty w branży agro we wszystkich niezbędnych dla owocnej
współpracy obszarach, m.in. finansowanie, sprzęt rolniczy, agro innowacje (uprawa,
hodowla), najlepsi w Polsce dostawcy i instalatorzy systemów fotowoltaicznych.

Mamy szacunek do wiedzy jaką posiada polski Producent Rolny na temat roli i znaczenia słońca dla efektów, z których ostatecznie korzysta każdy Polak.

Jak pracujemy

Chcemy pracować wyłącznie z tymi, którzy są wymagający, świadomi i wiedzą, że decyzja o montażu instalacji PV rodzi obowiązek spokojnej, mądrej i profesjonalnej ścieżki realizacji. Bez nachalności, sztuczek i sprzedażowych trików, które niestety coraz częściej zaglądają i do tej branży.

Nie będzie lepszego czasu na to, aby zainwestować we własną niezależność energetyczną, obniżyć koszty produkcji i jednocześnie zrobić krok w kierunku zdrowej, zielonej planety.

Jest już naprawdę późno, a ekologia to nasza wspólna  odpowiedzialność

Najwyższa Jakość Obsługi
Najlepsi Dostawcy i Instalatorzy Fotowoltaiki
Projekt - Dotacje - Finansowanie - Montaż - Serwis
Ramię w ramię z Klientem
Ekologia to wspólna odpowiedzialność

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBE ZROBIĆ

Co Mozemy Instalacje

Instalacje fotowoltaiczne

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie od oceny potencjału, przez projekt, montaż i serwis instalacji. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi w branży.

Co Mozemy Dotacje

Dotacje i fnansowanie

Wspieramy w pozyskaniu dotacji, a w razie potrzeby organizujemy finansowanie w formie leasingu, kredytu bądź pożyczki na specjalnych warunkach.

Co Mozemy Serwis

Serwis i obsługa gwarancyjna

Wskażemy wyłącznie sprawdzonych, posiadających niezbędne kwalifikacje instalatorów OZE, którzy zainstalowali tysiące ogniw u swoich klientów, a do ich serwisu posiadają wszystkie uprawnienia z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci.

Nasi partnerzy to czołowi polscy wykonawcy instalacji PV, a także certyfikowani Generalni Wykonawcy elektrowni fotowoltaicznych w Europie. W swojej pracy wykorzystują rozwiązania wiodących producentów, m.in.:

1
2
3
4
9
5
6
7
8
10

ZOBACZ nasze realizacje

Portrait of successful technician showing thumb-up gesture standing in front of unfinished high exterior solar panel photo voltaic system blue shiny surface with team of workers on high platform.

Nasz kluczowy partner realizuje nawet do 700 instalacji PV w jeden miesiąc, na terenie całej Polski, a wśród opinii klientów dominują wyłącznie najwyższe noty.

Przy dobrze partnerów w zakresie dostawy sprzętu i instalacji systemu fotowoltaicznego stawiamy na dwa kluczowe parametry:

1. doświadczenie w rynku poparte realizacjami oraz niezbędną certyfikacją - co daje  pewność bezproblemowej eksploatacji i szybkiego zwrotu z inwestycji;

2. własne załogi instalacyjno-serwisowe - dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej jakości montażu oraz profesjonalnej obsługi naszych klientów.

Sięgnij z nami po tanią i ekologiczną energię. Zostań niezależny!

Kontakt

Solar Hill Sp. z o.o.

ul. Hubska 52/14
50-502 Wrocław

NIP: 899-287-53-25
KRS: 0000825039
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 5.000,00 zł

 

Zapraszamy do rozmowy i współpracy

+48 669 771 007
+48 664 486 601
porozmawiajmy@solarhill.pl

Stworzone z    przez