Fotowoltaika Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice, Oleśnica, Strzelin, Siechnice, Brzeg

Bardzo dziękujemy za zaufanie i liczne zapytania od klientów z całej Polski. Ponieważ bardzo często zgłaszają się do nas klienci z drugiego końca kraju (za co ogromnie dziękujemy) chcielibyśmy doprecyzować, że jesteśmy firmą lokalną, a podstawowym obszarzem naszego działania jest teren woj. dolnośląskiego oraz pobliskie miejscowości w woj. opolskim. Ukierunkowanie na działalność lokalną pozwala nam zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę w uzasadnionym modelu kosztowym.

Oferujemy wyceny oraz montaże instalacji fotowoltaicznych dachowych i gruntowych na terenie (i w okolicach) następujących miast: Wrocław, Oława, Jelcz-Laskowice, Oleśnica, Namysłów, Brzeg, Siechnice, Strzelin. Zapraszamy do kontaktu oraz skorzystania z naszych aktualnych i zestawów promocyjnych:

  • Instalacja gruntowa o mocy 9,5 kWp oparta na sprawdzonym inwerterze oraz renomowanych ogniwach PV w cenie od 33.900 zł brutto z montażem;
  • Instalacja fotowoltaiczna na dach o mocy 6,3 kWp wyposażona w dedykowany magazyn energii 6,2 kWh w cenie od 46.700 zł brutto z montażem;
  • Instalacja PV dachowa o mocy 6.3 kWp ze sprawdzonym falownikiem oraz trwałymi modułami fotowoltaicznymi w cenie od 26.200 zł brutto z montażem.

Oczywiście ostateczna cena za wybrany zestaw będzie wynikała z Państwa oczekiwań co do mocy i wyposażenia, a także zastanych uwarunkowań montażowych. Ze względu na wypełniający się kalendarz już dzisiaj zapraszamy do rozmowy i rezerwacji terminu montażu. Kontakt: Bartłomiej Smoliński, +48 692 251 539.