Pomagamy polskim gospodarstwom rolnym mądrze sięgnąć po wszystkie korzyści jakie zapewnia wysokiej jakości instalacja fotowoltaiczna.

DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO WARTO NAS POZNAĆ

Nie będziemy rozpisywać się o zaletach i możliwościach mądrze dobranej instalacji fotowoltaicznej. Rosnąca popularność systemów „PV" sprawia, że dostęp do rzetelnej wiedzy na ich temat staje się coraz bardziej powszechny i łatwy w pozyskaniu.

Zamiast tego napiszemy dlaczego warto wziąć nas pod uwagę jeśli pojawiła się choćby nieśmiała myśl o inwestycji we własną efektywność i niezależność energetyczną.

Dlaczego Warto

Oto kilka powodów, za które cenią nas klienci:

Zarząd spółki to osoby związane zawodowo z polskim rynkiem „agro" (finansowanie, sprzedaż maszyn, szkolenia branżowe dla producentów rolnych i hodowców).

Od ponad dekady zajmujemy się zawodowo budowaniem najwyższych standardów sprzedaży i obsługi klienta, dzięki czemu doskonale rozumiemy czym jest sprzedaż dopasowana do oczekiwań naszych klientów - szczególnie polskich producentów rolnych.

Posiadamy rozległe kontakty w branży agro we wszystkich niezbędnych dla owocnej
współpracy obszarach, m.in. finansowanie, sprzęt rolniczy, agro innowacje (uprawa,
hodowla), najlepsi w Polsce dostawcy i instalatorzy systemów fotowoltaicznych.

Mamy szacunek do wiedzy jaką posiada polski Producent Rolny na temat roli i znaczenia słońca dla efektów, z których ostatecznie korzysta każdy Polak.

Jak pracujemy

Chcemy pracować wyłącznie z tymi, którzy są wymagający, świadomi i wiedzą, że decyzja o montażu instalacji PV rodzi obowiązek spokojnej, mądrej i profesjonalnej ścieżki realizacji. Bez nachalności, sztuczek i sprzedażowych trików, które niestety coraz częściej zaglądają i do tej branży.

Nie będzie lepszego czasu na to, aby zainwestować we własną niezależność energetyczną, obniżyć koszty produkcji i jednocześnie zrobić krok w kierunku zdrowej, zielonej planety.

Jest już naprawdę późno, a ekologia to nasza wspólna  odpowiedzialność

Najwyższa Jakość Obsługi
Najlepsi Dostawcy i Instalatorzy Fotowoltaiki
Projekt - Dotacje - Finansowanie - Montaż - Serwis
Ramię w ramię z Klientem
Ekologia to wspólna odpowiedzialność

SPRAWDŹ CO MOŻEMY DLA CIEBE ZROBIĆ

Co Mozemy Instalacje

Instalacje fotowoltaiczne

Oferujemy pełne wsparcie w zakresie od oceny potencjału, przez projekt, montaż i serwis instalacji. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi w branży.

Co Mozemy Dotacje

Dotacje i fnansowanie

Wspieramy w pozyskaniu dotacji, a w razie potrzeby organizujemy finansowanie w formie leasingu, kredytu bądź pożyczki na specjalnych warunkach.

Co Mozemy Serwis

Serwis i obsługa gwarancyjna

Wskażemy wyłącznie sprawdzonych, posiadających niezbędne kwalifikacje instalatorów OZE, którzy zainstalowali tysiące ogniw u swoich klientów, a do ich serwisu posiadają wszystkie uprawnienia z zakresu eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci.

Nasi partnerzy to czołowi polscy wykonawcy instalacji PV, a także certyfikowani Generalni Wykonawcy elektrowni fotowoltaicznych w Europie. W swojej pracy wykorzystują rozwiązania wiodących producentów, m.in.:

1
2
3
4
9
5
6
7
8
10

ZOBACZ nasze realizacje

Zobacz Jak Pracujemy

Nasz kluczowy partner realizuje nawet do 700 instalacji PV w jeden miesiąc, na terenie całej Polski, a wśród opinii klientów dominują wyłącznie najwyższe noty.

Przy dobrze partnerów w zakresie dostawy sprzętu i instalacji systemu fotowoltaicznego stawiamy na dwa kluczowe parametry:

1. doświadczenie w rynku poparte realizacjami oraz niezbędną certyfikacją - co daje  pewność bezproblemowej eksploatacji i szybkiego zwrotu z inwestycji;

2. własne załogi instalacyjno-serwisowe - dzięki czemu mamy gwarancję najwyższej jakości montażu oraz profesjonalnej obsługi naszych klientów.

Sięgnij z nami po tanią i ekologiczną energię. Zostań niezależny!

Kontakt

Solar Hill Sp. z o.o.

ul. Hubska 52/14
50-502 Wrocław

NIP: 899-287-53-25
KRS: 0000825039
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej
VI Wydział Gospodarczy KRS
Kapitał zakładowy: 5.000,00 zł

 

Zapraszamy do rozmowy i współpracy

+48 669 771 007
+48 664 486 601
porozmawiajmy@solarhill.pl

Stworzone z    przez