Fotowoltaika w agro – 90 kW na dachach i gruncie.

Za nami kolejna realizacja dla klienta z sektora agro. Tym razem kompleksowo wdrażamy systemy fotowoltaiczne dla dilera znanej marki producenta maszyn rolniczych. W ramach współpracy Solar Hill przygotował oferty i nadzoruje realizacje łącznie aż trzech instalacji fotowoltaicznych o mocy niemal 90 kW. Dwie z nich to systemy dachowe (22 + 27 kW) uwzględniające różne uwarunkowania montażu – dedykowane do płyty warstwowej oraz klasyczne rozwiązanie balastowe. Trzecia to farma gruntowa o mocy 40 kW.

W realizacji zastosowano moduły #JinkoSolar, falowniki #Afore oraz dodatkowe zabezpieczenia przeciwpożarowe od #ProJoy. Konstrukcje dostarczają renomowani polscy producenci. W przypadku jednej z instalacji zajęliśmy się również profesjonalnym przygotowaniem radiowej infrastruktury internetowej, niezbędnej do komunikacji z inwerterem (dystans ponad 200 metrów od sygnału internetowego).

Poniżej załączamy kilka zdjęć z wdrożenia dwóch systemów. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do współpracy – fotowoltaika dla rolnictwa.