Zimowy styczeń i ponad 50 kWp mocy w rynku.

Pomimo zimowej i często nieprzewidywalnej aury realizujemy styczniowy plan wdrożeniowy. Na każdym etapie procesu dostawy i realizacji elektrowni fotowoltaicznych, wspólnie z naszymi Partnerami, robimy co w naszej mocy, aby każdy klient już za kilka tygodniu czerpał maksimum korzyści z wiosennego słońca. Z racji dużej liczby instalacji poniżej zestawiamy zbiorczo kilka ostatnich, które oddaliśmy w tym miesiącu. Do końca bieżącego tygodnia przekażemy klientowi 32 kWp na dachu budynku biurowego.

Styczeń łącznie przyniósł ponad 50 kWp mocy w podziale na systemy dachowe (skośne i płaskie), gruntowe, dla klientów indywidualnych oraz firm. Tym razem montujemy również na budynkach z lat 70 i 80 tych o typowej na tamte czasu konstrukcji stropu. W tym celu stosujemy odpowiednie systemy montażowe oraz staranną, wieloetapową izolację. Przy mocach wymagających dodatkowych zabezpieczeń zastosowaliśmy rozwiązania od ProJoy. Osią instalacji są falowniki SolaxPower oraz moduły wiodącego producenta JinkoSolar.

Cieszymy się również, że spływają zamówienia na kwiecień i kolejne miesiące roku od klientów, którzy wiedzą, że dobrze dobrana instalacja fotowoltaiczna będzie przynosiła oszczędności, bez względu na obowiązujące formuły rozliczania ze sprzedawcą prądu. Zapraszamy do współpracy!