Kolejni klienci w rodzinie Solar Hill.

Wg danych opublikowanych na portalu Gramwzielone.pl na koniec lipca tego roku w Polsce zainstalowanych było 631 214 mikroinstalacji fotowoltaicznych, których łączna moc wynosiła ok 4,2 GW.

Ogromnie cieszymy się, że swoją działalnością również przyczyniliśmy się do tych imponujących liczb, które pokazują jak ważna dla wielu z nas jest niezależności energetyczna oraz odpowiedzialność za zdrowie naszej planety.

Z wielką radością oddajemy do użytkowania kolejne dwie instalacje dachowe w woj. dolnośląskim o łącznej mocy ok 14 kWp. Oba systemy oparte na ogniwach JinkoSolar oraz na dwóch różnych inwerterach: Solax Power i SolarEdge. W przypadku większej instalacji opartej na falowniku Solax’a poza systemem profili, okablowaniem oraz zabezpieczeniami pojawił się system dodatkowej ochrony p.poż od ProJoy. Wszystkie instalacje zrealizowane przez bardzo doświadczone ekipy, a niezbędne formalności zgłoszeniowe wspierane przez wykwalifikowany zespół z biura projektowego. Klientami, od pierwszej rozmowy, opiekuje się oczywiście Solar Hill.

Za nami również niemal 30 kWp zrealizowane w formie instalacji gruntowych dla klientów z segmentu agro, o których opowiemy nieco więcej na początku października. Pośród nich bardzo ciekawa propozycja oparta na polskich ogniwach w wyjątkowej technologii glass-glass. Planujemy pokazać video, w którym opowiemy o szczegółach tych systemów.

Najbliższe tygodnie to ponad 100 kWp w nowych instalacjach na gruntach i dachach klientów. Oczywiście będziemy informować z postępów prac. Serdecznie zapraszamy do kontaktu zainteresowanych inwestorów.