Moduły bezpośrednio od polskiego producenta.

Z radością informujemy, że zostaliśmy Autoryzowanym Partnerem polskiego producenta Hanplast Energy, dzięki czemu nasi klienci zyskali dodatkowo dostęp m.in. do:

  • szalenie innowacyjnych i wyjątkowo skutecznych (sprawność 23-24%) modułów pv – 100% PL produkcja i PL gwarancja;
  • unikalnej technologii SmartWire, dzięki której moduły są ekstremalnie odporne na mikropęknięcia i mają nawet do 10% wyższą wydajność;
  • unikalnej formie Bifacial, która sprawia, że moduły generują nawet do 30% wyższe uzyski i wyglądają jak „milion dolarów”!
  • najwyższej i kontrolowanej jakości, która dotyczy zarówno modułów, jak i usługi montażu;
  • 5 letniej gwarancji na montaż i pełnego wsparcia producenta w razie jakichkolwiek problemów z instalacją;
  • unikalnej i bezpiecznej technologii mikroinwerterów od światowego lidera, amerykańskiej firmy Enphase.

Wyjątkowa jakość produkcji uzyskiwana jest dzięki ultranowoczesnej linii produkcyjnej, zlokalizowanej w Bydgoszczy oraz szwajcarskim rozwiązaniom technologicznym, dostarczanym przez firmę Meyer Burger. Produkowane przez Hanplast moduły cechuje wyjątkowo wysoka sprawność, odporność na efekt LID oraz bardzo dobre współczynniki temperaturowe. Dzięki innowacyjnej technologii łączenia ogniw, moduły gwarantują wieloletnie bezpieczeństwo oraz znacznie wyższe uzyski (ogniwa nowej generacji – heterozłączowe, z krzemem typu N dodatkowo łączone za pomocą technologii Smart Wire).

Oprócz w/w w ramach współpracy oferujemy montaże na bazie falowników Fronius, SolarEdge, a dla klientów, którzy stawiają na rozwiązania ekonomiczne również Growatt i moduły renomowanych producentów z Azji. W przypadku tych modułów mamy unikalne na skalę kraju podejście, które daje klientom niespotykaną dotychczas gwarancję jakości i bezpieczeństwa wieloletniej eksploatacji.

Dzięki tej współpracy (wspólnie z naszym dotychczasowym Partnerem) jesteśmy w stanie dzisiaj oferować naszym klientom szeroki wybór wyłącznie sprawdzonych rozwiązań (od ekonomicznych, przez średnie, na premium kończąc – w tym produkcja rodzima), dostarczanych przez instalatorów, którzy mają nie tylko odpowiednie doświadczenie na rynku, ale również niezbędną dla bezpieczeństwa wieloletniej eksploatacji kondycję finansową i operacyjną.

Zapraszamy do rozmów i inwestycji w najlepsze, polskie rozwiązania: porozmawiajmy@solarhill.pl