Dotacja do 85% na pompy ciepła i fotowoltaikę – rusza nowy nabór!

Mieszkańcy powiatów: oławskiego, strzelińskiego i średzkiego (woj. dolnośląskie) doczekali się bardzo dobrych informacji. Już w II połowie lutego rusza nabór wniosków do kolejnej rundy programu: „Poprawa jakości powietrza poprzez modernizację systemów grzewczych w budynkach mieszkalnych w gminach powiatu oławskiego, strzelińskiego i średzkiego”. Celem programu jest wymiana starych, nieefektywnych źródeł ciepła na nowe, spełniające najnowsze normy ekologiczne, w tym m.in.:

  • pompy ciepła (bezobsługowe, nowoczesne źródło ogrzewania);
  • ogrzewanie elektryczne, wsparte energią pozyskiwaną przez instalację fotowoltaiczną;

Inwestor może zyskać nawet do 25 000 zł dotacji, również na instalacje, w układzie: pompa ciepła + panele fotowoltaiczne do jej zasilania. Decydować będzie punktacja uzyskana w trakcie oceny wniosków.
To doskonała okazja do tego, aby zyskać nowoczesne ogrzewanie domu, za które przy odpowiednio dobranych rozwiązaniach, nie trzeba będzie płacić! Na złożenie wniosków bedą zaledwie 2 miesiące, dlatego warto już dzisiaj zadbać o odpowiedniego partnera w doborze i instalacji pompy ciepła oraz paneli słonecznych. W #SolarHill mamy doświadczenie i jesteśmy gotowi zapewnić rozwiązania sprawdzonych producentów (w tym POLSKICH!) oraz najlepszych instalatorów, którzy odpowiednie ubezpieczenia i tysiące zrealizowanych instalacji w całej Polsce.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne rozwiązania oraz montaż autoryzowanych dostawców takich marek jak: JinkoSolar, SolaxPower, SMA, SolarEdge, Fronius, Energy5, Nibe. Wkrótce w ofercie również światowej klasy, szalenie innowacyjne i trwałe rozwiązania od polskiego producenta z długimi okresami gwarancji, a także produkcji oraz kontroli jakości realizowanych w 100% na miejscu, w polskiej fabryce.

Warto sprawnie zadziałać, aby skorzystać z takiej dopłaty, dlatego już dzisiaj zapraszamy do kontaktu: +48 669 771 007, +48 664 486 601